Powiększanie i nawilżanie ust – kwas hialuronowy
Wrocław

Medycyna estetyczna Wrocław – Klinika Happyderm

POWIĘKSZANIE UST Wrocław – NAJPOPULARNIEJSZE ZABIEGI
Powiększanie ust Wrocław

Zabieg powiększania ust i ich modelowania

Modelowanie i powiększanie ust?… dla kogo ta przyjemność ?

  Jeśli posiadasz:

 •  zbyt wąskie lub słabo zarysowane usta
 •  asymetrię ust wymagającą korekty
 • dysproporcję między wargą górną a dolną
 • asymetrię ust
 • opadające kąciki ust
 • zmarszczki powstałe na skutek palenia lub starzenia się
 • odwodnienie czerwieni wargowej

…… to ten zabieg jest na pewno dla Ciebie.

 

Jak to robimy we Wrocławiu?

Zabiegi takie jak modelowanie lub powiększanie ust poprzedza konsultacja i omówienie oczekiwań. Zabieg przeprowadza się z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Wypełnianie i tym samym powiększanie ust, polega na wprowadzeniu do czerwieni wargowej substancji wypełniającej, co pozwoli uzyskać oczekiwany efekt pełniejszych, jędrniejszych ust lub skorygować niewłaściwą formę. Dodatkowa korzyść to prawidłowe nawilżenie ust oraz wygładzenie ich struktury. Oczywiście technika zabiegu modelowania ust dobierana jest w zależności od różnych czynników i ustalona wcześniej. Oczywiście dla poprawy komfortu stosujemy również znieczulenie.

Powiększenie ust Wrocław

Kwas hialuronowy to substancja posiadająca właściwość wiązania cząsteczek wody i włókien kolagenowych. Ma postać krystalicznego, elastycznego i plastycznego żelu. Łagodzi stany zapalne i dzięki budowaniu odpowiedniego nawilżenia skóry, odpowiada za jej sprężystość i jędrność. Po wprowadzeniu do warg wypełnia w bardzo naturalny sposób, niwelując niedoskonałości i nawilżając. Tutaj dowiesz się więcej o substancji jaką jest kwas hialuronowy

Powiększanie ust i modelowanie – zabieg trwa około 30 – 45 minut, jednak proszę doliczyć czas na wykonanie znieczulenia.

 

Powiększanie i modelowanie ust Wrocław – objawy niepożądane

Przez pierwsze 3 dni po zabiegu powiększania ust może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie i ból. Czasem występuje świąd i bardzo rzadko utrzymujące się kilka tygodni zgrubienie. Niestety czase

m również pojawia się mały siniak, który ustępuje po kilku dniach

  • Przeciwskazania do zabiegu: powiększanie i modelowania ust:

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • miejscowe stany zapalne skóry ( np. trądzik, opryszczka )
  • uczulenie na składniki preparatu
  • niektóre choroby autoimmunologiczne

Tutaj dowiesz się więcej o historii i właściwościach kwasu

hialuronowego

MODELOWANIE UST

WROCŁAW HAPPYDERM

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach zabiegowych, proszę skontaktuj się z nami, a odpowiemy na interesujące Panią/Pana pytania.

Zapraszamy do kontaktu
Zadzwoń lub napisz do nas. Na pewno uda się wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie i termin. Nie zawsze to co oczywiste, jest najbardziej odpowiednie. Służymy pomocą i radą.

Powiększanie i modelowanie ust Wrocław

Powiększanie ust Happyderm

Nawilżanie ust WrocławWe Wrocławiu w naszej klinice Happyderm oferujemy tylko najlepsze i renomowane produkty medyczne – wypełniacze do ust. Oferowane przez nas zabiegi: powiększanie ust / poprawiania kształtu mogą dawać efekty widoczne przez 6 do 24 miesięcy, a będzie to zależne od ilości użytego wypełniacza i obszaru, który został poddany zabiegowi. Możemy również zająć się drobnymi zmarszczkami wokół ust i utratą objętości, a także rozwiązaniem przeciwstarzeniowym wokół ust. Oferowane przez nas dermalne wypełniacze ust są idealnym rozwiązaniem, ponieważ są szybkie i skuteczne.

W Happyderm działamy wszechstronnie i delikatnie, aby w możliwie bezinwazyjny dla Państwa naturalnej urody sposób, modyfikować i poprawiać, ale bez karykaturalnych przerysowań.

Aby uzyskać więcej informacji, w tym nasze ceny za zabieg powiększania ust Wrocław, skontaktuj się z Kliniką Happyderm już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację.

Wypełniacze do ust (nazywane również zastrzykami do ust) poprawiają objętość i naturalny wygląd ust, bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgicznego.
Zabieg – powiększanie ust można stosować w celu powiększenia kształtu ust i poprawy ich wyrazistości.
W naszej klinice we Wrocławiu używamy tylko najwyższej jakości klinicznych wypełniaczy do ust, aby zapewnić naszym Klientom rezultaty, które są zauważalne, a jednocześnie subtelne i naturalne.

Pytania i odpowiedzi

Czym są wypełniacze do ust?

Wypełniacze do ust to doskonały sposób na zwiększenie objętości i pulchności ust, które mogą być pozbawione kształtu lub elastyczności.

Jak działają wypełniacze do ust?

Wypełniacze do ust zapewniają niemal natychmiastowe rezultaty – do 48 godzin. Opracowany medycznie półtrwały roztwór jest wstrzykiwany w usta, aby poprawić ich naturalny kształt i pulchność. Ten rodzaj wypełniacza jest oparty na kwasie hialuronowym, który jest naturalnie występującym w organizmie cukrem. Kwas hialuronowy został specjalnie zaprojektowany, aby poprawić i zapewnić naturalny wygląd, niezależnie od tego, czy się śmiejesz, czy krzyczysz ?

Konsultacja medyczna omawiająca powiększanie i nawilżanie ust Wrocław: czego się spodziewać

Kwas hialuronowy WrocławTwoja konsultacja na temat poprawienia kształtu lub objętości ust odbędzie się z lekarzem dermatologiem/medycyny estetycznej, który oceni Twoje usta i określi najbardziej odpowiednią formę leczenia. Podczas konsultacji lekarz odpowie na wszelkie pytania dotyczące Twoich problemów z ustami i udzieli Ci spersonalizowanych porad. Jeśli wspólnie uznacie, że przeszkadzająca niedoskonałość może być usunięta lub poprawiona za pomocą wypełnienia kwasem hialuronowym, wówczas będziemy mogli przeprowadzić zabieg w gabinecie.

Trzy proste kroki, aby rozpocząć Twoją przygodę z wymarzonymi ustami

Krok 1

Zarezerwuj niezobowiązującą, bezpłatną konsultację z jednym z naszych doświadczonych lekarzy. Możesz zadzwonić do nas bezpośrednio lub zarezerwować online.

Krok 2

Odwiedź naszą klinikę Happyderm Dermatologia Medycyna estetyczna Wrocław i spotkaj się z lekarzem na indywidualną konsultację.

  Podczas tej konsultacji:

 • Omówisz swoje obawy dotyczące ust
 • Poznasz najlepsze opcje i rezultaty, które chciałbyś osiągnąć.
 • Wyjaśnimy procedurę samego zabiegu, prawdopodobne rezultaty i koszty
 • Umówisz odpowiadający Ci termin zabiegu powiększanie ust Wrocław
Krok 3

W umówionym terminie przyjedź do nas na zabieg

Krok 4
Przegląd po leczeniu

W Happyderm Wrocław praktykujemy odbywanie wizyty kontrolnej. Umów się więc na odpowiadający Ci termin. Zapraszamy