Zapraszamy do naszych gabinetów Happyderm we Wrocławiu lub w Nysie.

Klinika Happyderm Wrocław

DERMATOLOGIA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

LASEROTERAPIA

ul. Barlickiego 31/1U

(boczna ul. Nowowiejskiej)

Wrocław, 50-313

Rejestracja telefoniczna:

573 290 488

71 728 76 04

wroclaw@happyderm.pl

Gabinet Nysa

DERMATOLOGIA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Przychodnia Centrum

ul. Mariacka 10

(I piętro, gabinet nr 3)

Nysa, 48-303

Rejestracja telefoniczna:

793 879 708

nysa@happyderm.pl

Szanowni Pacjenci,

Ze względu na zwiększającą się liczbę zachorowań na koronawirusa COVID-19, a także mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, postanowiliśmy zgodnie z zaleceniami WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego wprowadzić zasady epidemiologiczne i procedury, mające na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się infekcji.

Prosimy o przestrzeganie następujących zasad:

 • Po przybyciu na wizytę prosimy o umycie rąk w toalecie.
 • Prosimy przed wejściem do gabinetu o wypełnienie karty wywiadu epidemiologicznego.
 • Prosimy o przychodzenie na ustalony termin wizyty punktualnie, aby czas oczekiwania w recepcji był jak najkrótszy.
 • Prosimy o przychodzenie na wizyty bez osób towarzyszących oraz dzieci, u których przebieg infekcji jest często bezobjawowy
 • Prosimy pacjentów wykazujących objawy przeziębienia (gorączka, kaszel, katar, osłabienie) o wcześniejsze telefoniczne poinformowanie nas o tym i zmianę terminu wizyty
 • Pacjentów przebywających w ciągu ostatnich 14 dni za granicą prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem omówienia możliwych rozwiązań. Terminy wizyt zostaną przełożone na najbliższy możliwy i dogodny dla Państwa czas.

Zachęcamy pacjentów dermatologicznych do umówienie się na konsultację online ze specjalistą, podczas której zostaną również wystawione konieczne e-recepty. Konsultacje takie mogą być odpowiednie szczególnie dla Pacjentów, którzy nie mogą lub nie chcą opuszczać domu z powodu kwarantanny czy dla osób z grup podwyższonego ryzyka.

Informujemy również, że w naszych gabinetach staramy się zapewnić Państwu najwyższy komfort i bezpieczeństwo stosując szereg ponadstandardowych działań chroniących wszystkich przed zarażeniem.

Dziękujemy Państwu za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam już wkrótce wyeliminować źródło wszelkich naszych obecnych problemów – koronawirusa.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia!

Rejestracja czynna w godz. od 10.00 do 18.00 w dni robocze.


  Rejestracja do dermatologaKonsultacja medycyna estetycznaZabieg estetyczny

  Gabinet WrocławGabinet Nysa

  Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Happyderm dr Małgorzata Micał - Strąk z siedzibą ul. Barlickiego 31/1, 51-313 Wrocław oraz przyjmuję do wiadomości, że Happyderm dr Małgorzata Micał - Strąk jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez Happyderm dr Małgorzata Micał - Strąk będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

   

  Zobacz jak dojechać do nas do Wrocławia

  Zobacz jak dojechać do nas do Nysy