LASER FRAKCYJNY iPIXEL

Laser frakcyjny iPixel to laser ablacyjny. Daje efekt głębokiego złuszczenia poprzez odparowanie wody z komórek i tym samym ich zniszczenie.

LASER FRAKCYJNY iPIXEL – NAJPOPULARNIEJSZE ZABIEGI – WROCŁAW

Laser frakcyjny iPixel – działanie

Laser frakcyjny iPixel

Laser frakcyjny iPixel daje efekt głębokiego złuszczenia poprzez odparowanie wody z komórek i tym samym ich zniszczenie. Działanie to pozwala spłycić wszelkie nierówności, a frakcyjne działanie lasera prowadzi do intensywnych procesów regeneracyjnych, polegających na namnażaniu się włókien kolagenowych i tym samym do zwiększenia sprężystości skóry.

Laser iPixel to skuteczne narzędzie w usuwaniu rozstępów, blizn i blizn potrądzikowych. Bardzo skuteczny resurfacing twarzy jest również bezpiecznym i ze względu na niskie ryzyko powikłań, często stosowanym zabiegiem. Nawet bardzo głębokie i wieloletnie blizny mogą skutecznie być leczone i usuwane za pomocą tego lasera, a krótki okres rekonwalescencji, często jest ważnym argumentem przy podejmowaniu decyzji o wyborze techniki leczenia.

Laser ten może być stosowany na całym obszarze ciała. Po resurfacingu twarzy skóra zyskuje młodszy wygląd a zmarszczki i nierówności skóry zostają wygładzone lub spłycone. Poprawia się również koloryt skóry.

USUWANIE ZMARSZCZEK

WROCŁAW HAPPYDERM

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach zabiegowych, proszę skontaktuj się z nami, a odpowiemy na interesujące Panią/Pana pytania.

Zapraszamy do kontaktu
Zadzwoń lub napisz do nas. Na pewno uda się wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie i termin. Nie zawsze to co oczywiste, jest najbardziej odpowiednie. Służymy pomocą i radą.