ZMIANY PIGMENTACYJNE I PRZEBARWIENIA – USUWANIE

Usuwanie zmian pigmentacyjnych i naczyniowych za pomocą lasera to nowoczesna i skuteczna procedura, która coraz częściej staje się standardem leczenia.

USUWANIE ZMIAN PIGMENTACYJNYCH – WROCŁAW

Harmony Dye-VL

Harmony Dye-VL skutecznie likwiduje zmiany pigmentacyjne i przebarwienia skóry emitując światło, które działa termicznie na komórki zawierające barwnik i niszczy je. Bezpośrednio po zabiegu przebarwienie ciemnieje, by ulec stopniowemu złuszczeniu.
Oczekiwane rezultaty osiąga się po wykonaniu serii 4 do 6 powtórzeń w odstępie minimum 3 tygodni. Zabiegi nie są bolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Moduł Harmony Dye-VL wykorzystuje autorską zaawansowaną technologię fluorescencyjną firmy Alma – Advanced Fluorescence Technology (AFT), stanowiącą zaawansowaną postać technologii intensywnego światła pulsacyjnego (IPL).
Zamiast dostarczać impuls o wielu długościach fal, spośród których wiele nie mieści się w zakresie terapeutycznym, AFT przekształca niewykorzystane światło UV na optymalne widmo, aby zabieg był bardziej skuteczny. Pozwala to zmniejszyć ryzyko działań niepożądanych, które mogą wystąpić, gdy pacjenci są narażeni na działanie energii o gęstości innej niż terapeutyczna oraz posiadającej niekontrolowane piki.

AFT oferuje bardziej skuteczne wykorzystanie mocy w każdym impulsie, dłuższy okres użytkowania aplikatora i lepsze efekty kliniczne. Połączenie autorskich technologii Alma: Dye-VL oraz AFT stanowi bezpieczniejsze i bardziej skuteczne rozwiązanie niż inne systemy zabiegowe wykorzystujące intensywnie pulsujące światło oraz zapewnia bardziej widoczne i długotrwałe rezultaty.

Laseroterapia zabieg laserowy Wrocław ZMIANY PIGMENTACYJNE przebarwienia

Laseroterapia zabieg laserowy Wrocław wykres długość fali przebarwienia

 

Przed i po zabiegu laserowej terapii zmian naczyniowych

usuwanie pajączków na twarzy żyłki

usuwanie zmian naczyniowych laser wrocław

USUWANIE NACZYNEK , PRZEBARWIEŃ I ZMIAN PIGMENTACYJNYCH

WROCŁAW HAPPYDERM

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach zabiegowych, proszę skontaktuj się z nami, a odpowiemy na interesujące Panią/Pana pytania.

Zapraszamy do kontaktu
Zadzwoń lub napisz do nas. Na pewno uda się wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie i termin. Nie zawsze to co oczywiste, jest najbardziej odpowiednie. Służymy pomocą i radą.